Bazaro

Diell pranvere? Lini gjithçka pas dhe pushoni në kopshtin tuaj ose në ballkonin tuaj.

Ndryshoni hapësirën tuaj të jashtme në një vend relaksues!

Më në fund ditët janë më të gjata, ju mbollët lulet e para, nxorrët veglat e kopshtit dhe dekorimet e kopshtit nga garazha dhe pastrove tarracën. E shkëlqyeshme, tani është koha për mobilje (të reja) për hapësirën tuaj të jashtme. Sepse ju mund të shijoni vërtet kopshtin, ballkonin ose tarracën tuaj me një karrige të këndshme për t’ u ulur dhe për t’ u çlodhur.

Pushim dhe relaksim

Shijojeni në maksimum

Momente të paharrueshme

Koha për të shijuar mbrëmjet në oborr

Hapësirë e vogël, buxhet i vogël dhe ende dëshironi t’i jepni kopshtit apo ballkonit tuaj një pamje krejtësisht të re? Ti mund ta bësh! Sepse me jastëkët tanë ju mund ta transformoni shpejt dhe lehtë hapësirën tuaj të jashtme në një vend komod dhe relaksues. Edhe mobiljet më të thjeshta të kopshtit mund të ndriçohen në një kohë të shkurtër me disa thekse ngjyrash.

Nëse e keni dekoruar kopshtin, ballkonin ose tarracën tuaj me disa karrige dhe një tavolinë, ose keni zgjedhur një komplet luksoz kopshti ose një stol rustik paletash në stilin country: BAZARO ka një shumëllojshmëri jastëkësh për karriget e kopshtit, jastëkë karrige dhe jastëkë dekorativë. . Dëshironi jastëkë më të mëdhenj që të përshtaten veçanërisht mirë në divan? Apo do të dëshironit një përzierje jastëkësh të ndryshëm të bukur dekorativë për çmime edhe më të mira?

Tani e sheh, tash jo!

Edhe nëse jashtë është ftohtë dhe e lagësht, disa bimë të bukura dhe vazo me lule do të nënkuptojnë se është gjithmonë verë, diku në shtëpinë tuaj. Kujdesi për bimët na ndihmon të vlerësojmë kohën dhe dashurinë. Vazot dhe bimët tona ju ndihmojnë të sjellni ngjyra dhe tekstura të reja në shtëpinë tuaj për përditësime të frymëzuara nga natyra.

Vazot mund t’i shtojnë kaq shumë stil bimëve dhe shtëpisë tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një saksi minimale apo të madhe, mund të gjeni një saksi që është e përshtatshme për hapësirën tuaj, pavarësisht nga madhësia e bimës suaj.